Informace o kurzech

Výuka probíhá pod vedením zkušených instruktorů. Mezi dopoledním a odpoledním pobytem na svahu trávíme čas oběda a odpočinku v útulném prostředí restaurace.

areal

Místo kurzů: Skipark Mladé Buky

Nabízíme na výběr ze dvou variant kurzu a to kurz včetně dopravy nebo kurz zajištěný vlastní dopravou. U obou kurzů došlo k minimálnímu navýšení ceny v průměru pouze o 5,8%. Vzhledem k všeobecné drahotě považujeme toto domluvené navýšení ceny u našich partnerů za skvělou zprávu.

Cena lyžařské a snowboardové školy BEZ DOPRAVY je 3.150,-Kč (V ceně není zahrnut skipas.)

Cena lyžařské a snowboardové školy S DOPRAVOU je 3.850,- Kč (V ceně není zahrnut skipas.)

Cena obsahuje:

  • dopravu autobusem
  • test dle lyžařské vyspělosti
  • výcvik pod vedením zkušených instruktorů
  • oběd v restauraci
  • upomínkovou fotografii
  • závěrečný závod o ceny

!!!Číslo účtu pro platbu je: 670100-2212021013/6210, variabilní symbol = rodné číslo dítěte!!!

Také letos máme domluvenou slevu na jízdné pro účastníky Lyžařské a snowboardové školy.

Ceny lyžařských vleků jsou pro letošní sezónu Areálem nastaveny takto:

– 200,-  pojezdový pás, lano

– 430,-  vleky, lanovka

Povinná výbava na Lyžařskou a snowboardovou školu : Výbava na LŠ

Díky sponzorské dohodě s firmou Active Sport Jaroměř (http://www.activesport.cz/) je pro účastníky kurzu domluvena sleva na nákup nového zboží ve výši 10% z celkové ceny. Slevový poukaz Vám bude zaslán na základě vyplněné přihlášky spolu s dokladem o zaplacení lyžařské školy během měsíců listopad – prosinec. (Dle zaslané platby na náš účet.)

Případné seřízení bezpečnostního vázání lyží a následné vystavení dokladu firmou Active sport Jaroměř pro pojišťovnu je pro účastníky kurzu ZDARMA.

Firma Active sport Jaroměř dále věnuje pro všechny účastníky 100,- poukázky na nákup v obchodě.

Vyvrcholením Lyžařské školy jsou každoročně závody o ceny v různých kategorií (začátečníci, pokročilí, elite, snowboard, maminky). Vítězové jsou odměněni diplomy, medailemi a dalšími cenami. Pro nejlepšího účastníka je připraven každoročně krásný pohár viz fotogalerie. V loňské sezóně se nám velice osvědčilo pořádání závodů za umělého osvětlení a ukončení Lyžařské školy závěrečným ohňostrojem, což se můžete podívat zde, a proto se i tento rok chystáme večerní závody zopakovat.

Snažíme se děti naučit základům lyžování a snowboardingu, ale také chceme, aby prožily pěkné dny s kamarády v rodinném prostředí a odnesly si co nejvíce krásných zážitků. Stalo se již tradicí, že nejmladší účastník kurzu losuje vítěze věcné ceny (LED televize, DVD přehrávač, CD přehrávač, radiomagnetofon apod.).